LAJME

Zyra e TIZE u zhvendos në një vend të ri

Me rritjen e Shenzhen TIZE Technology Co., Ltd., Zyra e TIZE u zhvendos zyrtarisht në një vendndodhje të re më 20 gusht 2022. Mjedisi i punës në zyrën e re është i mrekullueshëm. Le t'i hedhim një sy së bashku.

dhjetor 22, 2022

Me rritjen e shkallës së Shenzhen TIZE Technology Co., Ltd., Zyra e TIZE u zhvendos zyrtarisht në një vend të ri më 20 gusht 2022, ndërsa zyra e mëparshme do të shndërrohet tërësisht në punishte prodhimi. Kjo lëvizje jo vetëm që shënon se zhvillimi i kompanisë po kalon në një fazë të re, por gjithashtu do të thotë se kompania jonë do të arrijë një nivel të ri në kërkimin e produktit, zhvillimin teknik dhe cilësinë e shërbimit ndaj klientit. Të gjithë kolegët e TIZE janë të sigurt në të ardhmen premtuese të TIZE.


Shenzhen TIZE Technology Co., Ltd., është një kompani e integruar që ka qendrën e saj të kërkimit dhe zhvillimit, departamentin e prodhimit dhe funksionimit. E themeluar në janar 2011, TIZE ka qenë vazhdimisht e vetë-drejtuar për të hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur produkte elektronike për kafshët shtëpiake dhe dhurata elektronike të konsumit për 11 vjet. Produktet tona fitojnë popullaritet në mbarë botën, kryesisht shiten në Shtetet e Bashkuara, Evropë, Amerikën Latine, Rusi, Lindjen e Mesme. Në të ardhmen, TIZE do t'i përmbahet një filozofie zhvillimi të shëndetshëm dhe të qëndrueshëm, do të përpiqet të zhvillojë produkte elektronike më inteligjente për kafshët shtëpiake, do të vazhdojë të ofrojë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë për klientët në mbarë botën.


 R&D Zyra


Zyra e re TIZE mbulon një sipërfaqe totale prej 1000 metrash katrorë dhe është e ndarë në 9 zona të ndritshme zyre dhe mësime të rregullta& zonat e trajnimit, të cilat jo vetëm plotësojnë nevojat e zyrës së punonjësve, por gjithashtu u ofrojnë punonjësve kushte komode mësimi. Me ekipin e shkëlqyer, TIZE do të bëjë përpjekje të pandërprera për të kapur të gjitha mundësitë dhe për të arritur përparim.Zyra e Shitjeve

Salla e trajnimit

Përballë epidemisë, Shenzhen TIZE Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të ecë përpara, duke sjellë produktet dhe shërbimet më të mira për klientët tanë.


Produkte për kafshë shtëpiake TIZE


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Recommended

Send your inquiry

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip