Shërbim

 • <p><strong>Personalizo ngjyrën: Si të merrni ngjyrën e dëshiruar?</strong></p>

  Personalizo ngjyrën: Si të merrni ngjyrën e dëshiruar?

  Të gjitha produktet tona kanë disa ngjyra standarde të fabrikës për t'i zgjedhur përdoruesit, por ngjyrat standarde të fabrikës u shërbejnë vetëm disa përdoruesve në treg. Kjo nuk do të thotë që ne nuk mund të furnizojmë produkte për kafshët shtëpiake me ngjyra të tjera.


  Klienti mund të personalizojë çdo ngjyrë që dëshiron dhe thjesht duhet të sigurojë numrin përkatës të ngjyrës Pantone. Ne sigurojmë që të gjitha nevojat tuaja për personalizim dhe dizajn të plotësohen me produkte dhe procese të cilësisë më të lartë. Nëse është e nevojshme, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

 • <p><strong>Përshtatja e funksionit: Si të personalizoni jakën e lëvores me një funksion specifik?</strong></p>

  Përshtatja e funksionit: Si të personalizoni jakën e lëvores me një funksion specifik?

  Jaka jonë kundër lëvores ofron një zgjidhje shumë efektive, pa dhimbje dhe të padëmshme për stërvitjen e lëvores. Jaka e lëvores është humane me funksionin e bipit ose dridhjes, modaliteti i goditjes është opsional, ju mund të personalizoni një jakë lëvore si një jakë lëvorjeje qensh ose pa jakë lëvorjeje. Ose mund të personalizoni edhe një jakë lëvore me funksion më të fortë dridhjeje.


  Përveç mënyrave të stërvitjes, ndjeshmëria dhe nivelet e intensitetit të bipit, dridhjes ose goditjes mund të dizajnohen sipas kërkesave tuaja. 1-9 ose 1-99 nivele të rregullueshme intensiteti për dridhje, 1-5 ose 1-9 nivele të rregullueshme të ndjeshmërisë për bip.


  Pra, për më shumë personalizim funksioni, ju lutemi na kontaktoni.

TONA PAJISJET E PROVIMIT

TIZE gjithmonë përpiqet të investojë R&Aftësia për të bërë produkte të sigurta, me cilësi të lartë dhe efikase për kafshët shtëpiake, ne jemi të pajisur mirë me grupe të shumta pajisjesh testimi. Këto pajisje testimi mund të garantojnë cilësinë e produkteve tona.

 • Korniza e testit të plakjes
  Korniza e testit të plakjes
 • Makinë testimi me temperaturë të lartë të ulët
  Makinë testimi me temperaturë të lartë të ulët
 • IT Makinë për Testimin e Tensionit
  IT Makinë për Testimin e Tensionit
 • Makinë për testimin e jetës kryesore
  Makinë për testimin e jetës kryesore
 • Makinë për testim të forcës tërheqëse horizontale
  Makinë për testim të forcës tërheqëse horizontale
 • Makinë testimi me spërkatje me kripë
  Makinë testimi me spërkatje me kripë
 • Makinë testuese për lakimin dhe qepjen e telave
  Makinë testuese për lakimin dhe qepjen e telave
 • Oshiloskop dixhital i ruajtjes
  Oshiloskop dixhital i ruajtjes
LINI NJË MESAZH

Me një pasion për inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ekipi ynë po përmirëson vazhdimisht produktet dhe operacionet e tij për të ofruar përvojën më të mirë për klientët e tij të çmuar. Ne do t'i mirëpresim ngrohtësisht partnerët globalë dhe do të presim me padurim krijimin e një bashkëpunimi afatgjatë me ju.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip