Lajmet e produkteve

Kollarja më e fundit e lëvores tejzanor - Lejo teknologjinë novatore për të zgjidhur problemin e lehjes së qenit tuaj

Të nderuar dashamirës të kafshëve shtëpiake, kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë me jakën tonë më të fundit Ultrasonic Bark TC620 - një produkt teknologjik inovativ i krijuar për t'ju ndihmuar të zgjidhni në mënyrë efektive problemet e lehjes së qenve.


2023/07/10

Të dashur dashamirës të kafshëve shtëpiake, ne kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë me jakën tonë më të fundit Ultrasonic Bark Collar TC620 - një produkt teknologjik inovativ i krijuar për t'ju ndihmuar të zgjidhni në mënyrë efektive problemet e lehjes së qenve.

 

Si një prodhues profesionist që ofron zgjidhje për trajnimin e sjelljes së kafshëve shtëpiake, ne e dimë se pronarët e kafshëve shtëpiake e marrin shumë seriozisht mirëqenien dhe qetësinë e kafshëve të tyre. Megjithatë, ata mund të përjetojnë sjellje shqetësuese të lehjes nga kafshët e tyre shtëpiake. Në përgjigje të këtij problemi, ekipi ynë ka zhvilluar këtë jakë lëvore tejzanor, duke shpresuar të plotësojë nevojat e prindërve të kafshëve shtëpiake me teknologji të avancuar dhe zgjidhje profesionale.

 

Ultrasonic Bark Stopper TC620 adopton teknologji të avancuar për të ndërhyrë në sjelljen e lehjes së qenve duke emetuar valë ultrasonike me frekuencë të lartë. Kjo metodë e padëmshme dhe pa dhimbje për të tërhequr vëmendjen e qenit e ndihmon kafshën shtëpiake të vendosë reagimin e duhur të sjelljes. Produktet tona janë më të buta, më të besueshme dhe më respektuese për mirëqenien e kafshëve sesa metodat tradicionale të kontrollit të lehjes.


 

Më poshtë janë tiparet kryesore të produkteve TC620:

 

Funksioni kundër lehjes me efikasitet të lartë: Duke përdorur valë ultrasonike që njerëzit nuk mund t'i dëgjojnë dhe vetëm qentë mund t'i dëgjojnë, valët ultrasonike me frekuencë të lartë mund të tërheqin qentë në mënyrë efektive dhe t'i lënë qentë të lidhin tingullin e pakëndshëm me sjelljen e tyre të lehjes. Kjo mund të ndihmojë në ndryshimin e zakoneve të qenit dhe të leh më rrallë.

 

Sistemi inteligjent i identifikimit: Qafa jonë e lëvores tejzanor është e pajisur me teknologji inteligjente identifikimi, e cila mund të dallojë me saktësi lehjen e qenve dhe të shkaktojë emetimin e valëve tejzanor kur është e nevojshme. Kjo do të thotë se do të funksionojë vetëm kur është e nevojshme dhe nuk mund të shkaktohet në mënyrë të rreme nga zhurmat ose tingujt e tjerë të bërë nga kafshë të tjera.

 

Cilësimet e rregullueshme: Produkti ynë ka dy mënyra pune të rregullueshme dhe 7 nivele të ndryshme ndjeshmërie, kështu që prindërit e kafshës shtëpiake mund të personalizojnë cilësimet sipas karakteristikave të kafshës së tij shtëpiake dhe nevojave mjedisore. Nëse qeni leh me zë të lartë, duhet të ulni pak ndjeshmërinë, dhe nëse qeni leh pak, duhet të rrisni pak ndjeshmërinë. TIZE Ultrasonic Bark Collar TC620 ka dy mënyra pune të zërit + dridhjes dhe ultrazërit, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e qenve, kështu që është ideal për pronarët e kafshëve shtëpiake me qen të mëdhenj, të mesëm dhe të vegjël në shtëpi.

 

Cilësi e besueshme: Mbajtësja e lëvores është e vogël dhe e hollë në pamje dhe e lehtë për t'u mbajtur. Përveç kësaj, është bërë nga materiale të besueshme dhe ngarkohet me kabllo Type-C, e cila mund të sigurojë qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi të produktit.


 

Qafa jonë tejzanor e lëvores përdoret vetëm për kafshët shtëpiake, jo për fusha të tjera, gjë që përmendet në manualin e produktit tonë. Prandaj, përpara se të përdorni jakën tonë të lëvores tejzanor, duhet të lexoni me kujdes manualin për të siguruar përdorimin e saktë dhe për të maksimizuar efektivitetin e produktit.

 

Si përfundim, jaka jonë më e re e lëvores tejzanor do t'u sigurojë pronarëve të kafshëve shtëpiake një zgjidhje efikase dhe miqësore për të menaxhuar problemet e lehjes së qenve. Ne besojmë fuqishëm se përmes kombinimit të inovacionit teknologjik dhe njohurive profesionale, ne mund t'u sjellim përdoruesve një përvojë të kënaqshme.

 

Klikonikëtu për të mësuar më shumë rreth jakës sonë tejzanor të lëvores!

 

Shenzhen TIZE Technology Co., Ltd. është e specializuar në përpunimin dhe prodhimin e produkteve elektronike të kafshëve shtëpiake, si pajisje kundër lehjes dhe kollare për stërvitjen e qenve. Seri të ndryshme produktesh kanë dizajne unike, pamje tërheqëse dhe cilësi të qëndrueshme, të cilat pëlqehen thellësisht nga një gamë e gjerë blerësish. Nëse jeni duke kërkuar për një furnizues ose prodhues të jakës për trajnimin e kafshëve shtëpiake, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Recommended

Send your inquiry

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip