LAJME

TIZE 2023 Gardhi i qenve me valë 2 në 1& Pajisje për trajnimin e qenve

Përshëndetje të gjithëve, tani dua t'ju sjell një produkt të ri TIZE, gardh me valë 2 në 1& Pajisja për trajnimin e qenve TZ-F381, një produkt më i ri në treg që kombinon fuqinë e një gardh kafshësh shtëpiake me valë dhe një jakë për stërvitjen e qenve në distancë në një mjet shumëfunksional të trajnimit të kafshëve shtëpiake.

marsh 29, 2023

Përshëndetje të gjithëve, tani dua t'ju sjell një produkt të ri TIZE, gardh me valë 2 në 1& Pajisja për trajnimin e qenve TZ-F381, një produkt më i ri në treg që kombinon fuqinë e një gardhi për kafshët shtëpiake me valë dhe një jakë për stërvitjen e qenve në distancë në një mjet shumëfunksional për trajnimin e kafshëve shtëpiake. Ai ofron zgjidhjen përfundimtare për pronarët e kafshëve shtëpiake që duan t'i mbajnë miqtë e tyre të mbuluar me gëzof brenda kufijve të caktuar, duke i trajnuar në të njëjtën kohë. 

 

Ky produkt lindi nga kërkesat e klientëve tanë dhe disa hetime nga stafi ynë i departamentit të marketingut.  Ata zbuluan se disa pronarë të kafshëve shtëpiake gjithmonë kanë pasur vështirësi për t'i trajnuar qentë dhe kafshët shtëpiake për të qëndruar në një zonë të caktuar dhe të kontrollueshme. Me teknologjinë më të fundit dhe dizajnin miqësor për përdoruesit e ekipit të projektimit TIZE, pajisja jonë premton të revolucionarizojë mënyrën se si ndërveproni me kafshën tuaj.


 

OK, më lejoni t'ju prezantoj të gjithëve këtë produkt në detaje. 


Tre version

Për të përmbushur nevojat e ndryshme të përdoruesve, ne projektuam tre versione të ndryshme të këtij produkti - Versioni i thjeshtuar, i avancuar dhe pro. Dallimi midis tre versioneve është si më poshtë. Klientët mund të zgjedhin të blejnë versionin e dëshiruar sipas nevojave të tyre. Nëse keni kërkesën tuaj, mund të na kontaktoni për ta personalizuar.


 

Lehtë për t'u përdorur

Instalimi i pajisjes sonë është i lehtë. Për shkak të aftësive të tij me valë, pronarët e kafshëve shtëpiake nuk do të duhet të përballen me telashet e vendosjes së telave përreth shtëpisë, siç do të bënin me sistemet e tjera të gardhit të qenve. Ajo që e bën këtë produkt vërtet unik është se mund të përdoret si brenda ashtu edhe jashtë, që do të thotë se sistemi i gardhit me valë mund të vendoset kudo dhe në çdo kohë. Për pronarët e kafshëve shtëpiake që pëlqejnë t'i marrin kafshët e tyre në një udhëtim jashtë, TIZE 2023 Gardhi me valë 2 në 1& Pajisja për trajnimin e qenve është ajo që ata kanë nevojë, sepse i lejon kafshës shtëpiake të shijojë jashtë duke qenë ende i sigurt dhe i sigurt.Funksioni 2 në 1

Falë teknologjisë së përparuar të adoptuar, pajisja jonë kombinon funksionin e gardhit me valë dhe stërvitjen e qenve në distancë. Punon ndryshe në mënyra të ndryshme.

 


Modaliteti 1: Gardhi i Qenit me valë

l Vendos 42 nivele të intensitetit të sinjalit të transmetuesit për të rregulluar diapazonin e aktivitetit të kafshëve shtëpiake nga 10-300 metra (33-1000 ft), duke u mundësuar pronarëve të kafshëve shtëpiake të personalizojnë gamën e telekomandës sipas dëshirës së tyre.

l Qafa e marrësit nuk do të reagojë kur kafshët shtëpiake brenda fushës së sinjalit. Nëse kafshët shtëpiake janë jashtë kufijve të cilësimeve, kjo do të bëjë një ton paralajmërues dhe tronditje për t'u kujtuar kafshëve shtëpiake që të kthehen prapa.

l Shoku ka 99 nivele intensiteti për t'u rregulluar.

 

Përpara se të përdorni modalitetin e gardhit të qenve me valë, sigurohuni që transmetuesi dhe jaka marrëse të jenë çiftuar fillimisht në modalitetin e trajnimit të qenve. Të gjithë marrësit e çiftuar në modalitetin e trajnimit të qenve do të kalojnë në modalitetin e gardhit me valë.

 


Modaliteti 2: Trajnim qensh në distancë

l Në modalitetin e trajnimit të qenve, një transmetues mund të kontrollojë deri në 3 qen në të njëjtën kohë.

l Ekzistojnë 3 mënyra trajnimi për të zgjedhur: Bip, Vibrim& Shoku.

l Dridhja dhe Goditja kanë 99 nivele intensiteti për t'u rregulluar.

l Beep ka 9 nivele të zërit për të rregulluar.

Gama e kontrollit deri në 300 metra, u siguron pronarëve të kafshëve shtëpiake fleksibilitetin për të trajnuar qentë e tyre nga një distancë.

 

Përveç kësaj, gardhi ynë elektrik i qenve dhe pajisja e trajnimit të qenve janë të lehta, dhe më e rëndësishmja - i papërshkueshëm nga uji. Kjo e bën atë shoqëruesin e përsosur për ju dhe mikun tuaj gëzof, pavarësisht nëse jeni në shtëpi apo në lëvizje.

 

Si përfundim, me veçoritë e tij të avancuara dhe dizajnin e lehtë për t'u përdorur, gardhi elektrik i qenve me valë 2 në 1& Pajisja për trajnimin e qenve është një produkt që duhet të kenë të gjithë pronarët e kafshëve shtëpiake, duke rritur lidhjen midis kafshës shtëpiake dhe pronarit duke i mbajtur kafshët e tyre të sigurta dhe të sjellshme.Keni pyetje dhe doni të na kontaktoni?

Na telefononi ose na vizitoni.

Email: sales6@tize.com.cn

telefoni:

+86-0755-86069065

+86-13691885206

Kati i 3-të, Ndërtesa 1, Zona Industriale Tiankou, Komuniteti Huangtian, Rruga Xixiang, Shenzhen, Guangdong, Kinë

 •               
  Shenzhen TIZE Tech Co., Ltd.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Recommended

Send your inquiry

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip