Lajmet e industrisë

[3.14-3.16] Ekspozita e Përzgjedhjes së Tregtisë Elektronike Ndërkufitare të Kinës 2023 (Shenzhen) po vjen

2023 Ekspozita Globale e Përzgjedhjes së Tregtisë Elektronike Ndërkufitare të Kinës (Shenzhen);

Koha e ekspozimit: 14-16 Mars 2023; Adresa: Qendra Ekspozita Shenzhen (Futian).;Nr. Kabina TIZE:【1D97】

shkurt 24, 2023
[3.14-3.16] Ekspozita e Përzgjedhjes së Tregtisë Elektronike Ndërkufitare të Kinës 2023 (Shenzhen) po vjen

这 是 2023 年 备受 跨境 行业 瞩目 最 值得 参加 的 跨境! 大家 不 不 要 错过! 欢迎 天喆新 老 客户 莅临 展位 参观 交流。。。。。。。 交流。。 交流 交流 交流。 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流。 交流 交流 交流 交流 交流 交流 交流。 交流 交流。 交流 交流 交流 交流。 交流 交流。 交流。 交流 交流 交流。 交流 交流。 交流 交流 plotësisht

Kjo është ekspozita ndërkufitare më e vlefshme në 2023! Mos e humbisni! Mirëpritni klientët e rinj dhe të vjetër të vizitojnë stendat e TIZE dhe të komunikojnë me njëri-tjetrin.


        
Pa jakë lëvore
        
Kulla e trajnimit në distancë
        
Pajisja e trajnimit me ultratinguj


Blini për Biznes
66 Kuponë të disponueshëm

        
Mulliri i thonjve
        
Shatërvani i ujit për kafshët shtëpiake
        
Jakë LED Flash


RRETH TIZE


天喆 Tize 成立 于 2011 年 1月 , 中国 中国 深圳市 宝安区 是 一 家 专业 从事 宠物穿 戴 发光 项圈 、 宠物 产品 、 、 宠物 玩具 等 宠物 集 研发 、 、 制造 、 销售于 一体 的 、 、 、 、 、 、 、 、 高新 的 的 的 的 的 的 的 的 高新 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 高新 高新 高新 高新 高新 高新 科技 高新 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技 科技, ju.

TIZE u themelua në janar 2011, me vendndodhje në distriktin Baoan, Shenzhen, Kinë dhe është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në jakë ndriçuese për kafshët shtëpiake, produkte trajnimi për kafshët shtëpiake, lodra për kafshët shtëpiake dhe produkte të tjera elektronike për kafshët shtëpiake, duke integruar R.&D, prodhim dhe shitje.一 次 展会 就 是 一 次 机遇 每 次 展会 我们 都 能 认识 到 很多 朋友。 【3.14-3.16】 2023 CCEE 雨果 ((深圳站 , , 期待 期待 与 您 相遇。 相遇

Një ekspozitë është një mundësi. Ne mund të takojmë shumë miq në çdo ekspozitë. Mezi pres t'ju takoj në 2023 CCEE (Shenzhen).Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Recommended

Send your inquiry

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip