• MËSO MË SHUMË
 • <p><strong>TRAJNIME HUMANE </strong></p>
<p><strong>PËR QENIN TUAJ!</strong></p>
  Jakë lëvore / jakë trajnimi në distancë

  TRAJNIME HUMANE 

  PËR QENIN TUAJ!

KOMPANIAPRODUKTET HOT

TIZE është prodhuesi më i mirë i produkteve shtëpiake me porosi, furnizuesi i pajisjeve për trajnimin e kafshëve shtëpiake,

i cili është verifikuar në vend nga kompania lider në botë e inspektimit, INTERTEK Group. Ne kryesisht prodhojmë trajnimin e qenve

pajisje, jakë ndezëse LED, zinxhirë dhe parzmore për kafshët shtëpiake, lodra për përtypjen e qenve, gardhe elektrike për qentë dhe produkte të tjera për kafshët shtëpiake. 

RASTI PRODUKTI I SHKELQYER

Që nga fillimi, prodhuesi i produkteve për kafshët shtëpiake me porosi TIZE është rritur së bashku me klientët tanë, sepse më të mëdhenj dhe më të fortë së bashku në industrinë e kafshëve shtëpiake, ndërkohë me më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e produkteve për kafshë shtëpiake, ne gjithashtu kemi përvojën dhe aftësinë për të punuar me ndërkombëtarë të mëdhenj. Marka. Ne gjithmonë përpiqemi të prodhojmë produktet më të mira për kafshët tona shtëpiake. Është përgjegjësia dhe misioni ynë për t'u sjellë atyre rehati dhe siguri dhe për t'i bërë ata më të mirë.

 • <p><strong>10,000</strong>+</p>

  10,000+

  Klientë globalë

 • <p><strong>7000 m</strong>+<br></p>

  7000 m+

  Zona e Prodhimit

 • <p><strong>12 000 000</strong>+<br></p>

  12 000 000+

  Shitjet totale globale të produkteve

 • <p><strong>100</strong>+<br></p>

  100+

  shtetet& Rajonet e shërbyera

 • <p><strong>10,000</strong>+<br></p>

  10,000+

  Klientë globalë

 • <p><strong>1 500 000</strong>+<br></p>

  1 500 000+

  Produktiviteti vjetor

LINI NJË MESAZH

Me një pasion për inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ekipi ynë po përmirëson vazhdimisht produktet dhe operacionet e tij për të ofruar përvojën më të mirë për klientët e tij të çmuar. Ne do t'i mirëpresim ngrohtësisht partnerët globalë dhe do të presim me padurim krijimin e bashkëpunimit afatgjatë me ju.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip