TIZE- a professional custom pet products manufacturer and dog training device supplier since 2011.

СЕРВИС

 • <p><strong>Приспособете ја бојата: како да ја добиете саканата боја?</strong></p>

  Приспособете ја бојата: како да ја добиете саканата боја?

  Сите наши производи имаат неколку фабрички стандардни бои за корисниците да ги изберат, но стандардните фабрички бои се грижат само за некои корисници на пазарот. Тоа не значи дека не можеме да снабдуваме производи за домашни миленици во други бои.


  Клиентот може да ги прилагоди сите бои што ги сака и само треба да го обезбеди соодветниот број на боја на Pantone. Обезбедуваме дека сите ваши потреби за прилагодување и дизајн се задоволуваат со производи и процеси со највисок квалитет. Доколку е потребно, Ве молиме слободно контактирајте не.

 • <p><strong>Приспособување на функцијата: Како да ја прилагодите јаката на кората со одредена функција?</strong></p>

  Приспособување на функцијата: Како да ја прилагодите јаката на кората со одредена функција?

  Нашата јака против кора нуди високо ефективно, безболно и безопасно решение за тренирање на кората. Јаката за кора е хумана со функција за звучен сигнал или вибрации, режимот на шок е опционален, можете да приспособите јака за кора како јака за лаење на кучиња или јака без ударна кора. Или, исто така, можете да приспособите јака од кора со посилна функција на вибрации.


  Освен режимите за вежбање, нивоата на чувствителност и интензитет на звучниот сигнал, вибрациите или шоковите може да се дизајнираат според вашите барања. 1-9 или 1-99 прилагодливи нивоа на интензитет за вибрации, 1-5 или 1-9 прилагодливи нивоа на чувствителност за звучен сигнал.


  Затоа, за повеќе прилагодување на функциите, ве молиме контактирајте со нас.

НАШИОТ ТЕСТ ОПРЕМА

TIZE секогаш се труди да инвестира Р&Способност за правење безбедни, висококвалитетни и ефикасни производи за домашни миленици, ние сме добро опремени со повеќе комплети опрема за тестирање. Оваа опрема за тестирање може да го гарантира квалитетот на нашите производи.

 • Рамка за тест за стареење
  Рамка за тест за стареење
 • Тест машина со висока ниска температура
  Тест машина со висока ниска температура
 • ITensile Testing Machine
  ITensile Testing Machine
 • Клучен животен тест машина
  Клучен животен тест машина
 • Тест машина за хоризонтална сила на влечење
  Тест машина за хоризонтална сила на влечење
 • Машина за тестирање со спреј за сол
  Машина за тестирање со спреј за сол
 • Тест машина за свиткување и шиење жици
  Тест машина за свиткување и шиење жици
 • Дигитален осцилоскоп за складирање
  Дигитален осцилоскоп за складирање
ОСТАВИ ПОРАКА

Со страст за иновации и задоволство на клиентите, нашиот тим постојано ги подобрува своите производи и операции за да им го понуди најдоброто искуство на своите ценети клиенти. Срдечно ќе им посакаме добредојде на глобалните партнери и со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со вас.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски