Играчка за џвакање миленичиња

Со цел да ја промовираме хармонијата помеѓу човекот и природата, почнавме да инвестираме во индустријата за играчки за домашни миленици во 2021 година. Само половина година дизајниравме серија интерактивни играчки за домашни миленици, користејќи природна гума или најлонски материјали за храна, и уникатните дизајнот доби ентузијастички пофалби од клиентите ширум светот откако беше лансиран, под водство на концептот за заштита на животната средина и здравје, за да го реализира среќниот живот на човекот и миленичето.


TIZE Играчки за џвакање миленичиња се дизајнирани со различни функции, како што се крцкање заби, создавање забавен звук, издавање храна, бавно хранење, интерактивна забава. Дизајниравме и произведовме различни форми на играчки за џвакање за домашни миленици, како кучешка коска, влечки, гира, двојна коска, мисирка, скелет Човек (се откачува), тиква, сладолед, влечење, геометриска гира и така натаму. Ако сакате друга форма за џвакање играчка, може да не контактирате за прилагодување. Нашите играчки за џвакање миленичиња не се користат само како играчка за миленици кои си играат со вас, туку тие се ефикасни и за длабоко чистење на забите. Ако сакате да дознаете повеќе за Се продава играчка за џвакање миленичиња, Ве молиме контактирајте не директно.


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски