Јаката за домашно милениче е идеален начин да ја задржите идентификацијата на вашето домашно милениче во случај да се изгуби. Нашите јаки за домашни миленици се во различни стилови. Има јака за мачки и јака за кучиња, LED трепкачка јака и нормална јака. Тие се прилагодливи и погодни за сите големини на кучиња и мачки. Јаките за кучиња и мачки TIZE се изработени од најлон или полиестерски материјал. Овие материјали се издржливи, брзо се сушат, флексибилни и ултра меки. 


LED јаката за домашни миленици главно се користи за миленици кои шетаат ноќе како предупредување. Нашите LED јаки за домашни миленици добро се продаваат на европскиот и американскиот пазар. Вложивме многу напор во подобрување на електронските перформанси и стабилноста на LED-светлечката јака. Ние користиме висококвалитетна проѕирна мрежа, затоа нашата јака може да одржува висока видливост. Исто така, нашите LED јаки за миленичиња се водоотпорни и се полнат преку USB, а литиумската батерија што ја користиме може да се полни околу 400 пати. TIZE LED јаката има три режими на блиц: цврст, бавен блиц, брз блиц. Доколку сте заинтересирани за јака за домашни миленици, слободно контактирајте со TIZE на големопроизводители на јаки за домашни миленици.  


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски