Дали ве нервира кога вашето домашно милениче го напушта дворот? Нашиот уникатенелектронска ограда за домашни миленици е совршен начин да ги чувате вашите миленици кучето или мачка безбедно да се сместат во дворовите. Електронската ограда за домашни миленици содржи предавател, ресивер и жица до 200 метри, а може да се прошири и за дворови до 5 декари со набавка на дополнителна жица. Ако имате повеќе од едно домашно милениче, треба да купите дополнителни компатибилни приемници. 


Електронската ограда за домашни миленици TIZE применува нова напредна технологија од 4GHz. Работи автоматски откако ќе го инсталирате системот за ограда за домашни миленици. Ако кучето или мачката милениче истече од поставениот опсег, ресиверот автоматски испраќа вибрации и статички шок за да го потсети кучето да се врати во безбедното место. Приемната јака е водоотпорна и може да се полни.


Дали се прашувате како функционира оградата за домашни миленици? Ако имате какви било прашања во врска со нашата електронска ограда за домашни миленици, слободно контактирајте со TIZEснабдувач на ограда за домашни миленици.


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски