TIZE- a professional custom pet products manufacturer and dog training device supplier since 2011.

За нас

 • Рецепција
  Рецепција
 • Канцеларија за продажба
  Канцеларија за продажба
 • Канцеларија
  Канцеларија
 • Оддел за истражување и развој
  Оддел за истражување и развој
 • Оддел за истражување и развој
  Оддел за истражување и развој
 • Сала за обука
  Сала за обука
 • <p><strong>TIZE Визија</strong></p>

  TIZE Визија

  Да се ​​биде одлична компанија со здрав развој.

 • <p><strong>TIZE мисија</strong></p>

  TIZE мисија

  Обезбедете висококвалитетни производи и услуги за клиентите и пазарот.

 • <p><strong>TIZE Вредност</strong><br></p>

  TIZE Вредност

  Создадете понудени ситуации за клиентите, вработените, компанијата и општеството.

ФАБРИКА  ПОКАЖИ

Поради одржувањето на брзиот развој, моментално поседуваме производна површина од 7000 квадратни метри, вработени се повеќе од 260 вработени. Исто така, нашите производствени капацитети се ISO-9001 и BSCI сертифицирани.

 • Рамка за тест за стареење
  Рамка за тест за стареење
 • Внесувач на завртки за атомација
  Внесувач на завртки за атомација
 • Работилница за склопување
  Работилница за склопување
 • Гори во соба
  Гори во соба
 • Неисправно одржување на производот
  Неисправно одржување на производот
 • Магацин за ткаенини
  Магацин за ткаенини
 • Магацин за готови производи
  Магацин за готови производи
 • Клучен животен тест машина
  Клучен животен тест машина
 • Работилница за производство
  Работилница за производство
 • Работилница за производство
  Работилница за производство
 • Работилница за шиење
  Работилница за шиење
 • Табела со вибрации за транспорт на симулација
  Табела со вибрации за транспорт на симулација
СЕРТИФИКАТИ И ПОЧСТИ
Нашите развиени производи ги задоволуваат меѓународните стандарди CE, RoHS и тие се одобрени со CE/RoHS сертификат или тест извештај кој може да одговара на различните барања на клиентите.
 • 1
  1
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 4
  4
 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
ОСТАВИ ПОРАКА

Со страст за иновации и задоволство на клиентите, нашиот тим постојано ги подобрува своите производи и операции за да им го понуди најдоброто искуство на своите ценети клиенти. Срдечно ќе им посакаме добредојде на глобалните партнери и со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со вас.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски