• НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p><strong>ХУМАНИ ОБУКА </strong></p>
<p><strong>ЗА ВАШЕТО КУЧЕ!</strong></p>
  Јака од кора / Јака за обука на далечина

  ХУМАНИ ОБУКА 

  ЗА ВАШЕТО КУЧЕ!

КОМПАНИЈАТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

TIZE е најдобар производител на производи за домашни миленици, снабдувач на уреди за обука на домашни миленици,

што е верификувано на лице место од водечката светска компанија за инспекција, INTERTEK Group. Ние главно произведуваме дресура за кучиња

уреди, LED трепкачки јаки, каишки и ремени за домашни миленици, играчки за џвакање кучиња, електрични огради за кучиња и други производи за домашни миленици. 

ОДЛИЧЕН ПЛУЧАЈ ЗА ПРОИЗВОД

Од самиот почеток, производителот на производи за домашни миленици TIZE порасна заедно со нашите клиенти, бидејќи се поголеми и посилни заедно во индустријата за домашни миленици, во меѓувреме со повеќе од 10 години искуство во производството на производи за домашни миленици, ние исто така имаме искуство и способност да работиме со големи меѓународни брендови. Секогаш се стремиме да ги произведуваме најдобрите производи за нашите прекрасни миленици. Наша одговорност и мисија е да им донесеме удобност и безбедност и да ги подобриме.

 • <p><strong>10.000</strong>+</p>

  10.000+

  Глобални клиенти

 • <p><strong>7.000 м</strong>+<br></p>

  7.000 м+

  Производна област

 • <p><strong>12.000.000</strong>+<br></p>

  12.000.000+

  Вкупна глобална продажба на производи

 • <p><strong>100</strong>+<br></p>

  100+

  Земји& Региони кои се опслужуваат

 • <p><strong>10.000</strong>+<br></p>

  10.000+

  Глобални клиенти

 • <p><strong>1.500.000</strong>+<br></p>

  1.500.000+

  Годишна продуктивност

ИНФОРМАЦИИЦЕНТАР

Љубовта TIZE, Љубовта на животот. Еве за да ги споделиме со вас сите ажурирани вести за TIZE, индустријата за домашни миленици, мачки и кучиња итн.

ОСТАВИ ПОРАКА

Со страст за иновации и задоволство на клиентите, нашиот тим постојано ги подобрува своите производи и операции за да им го понуди најдоброто искуство на своите ценети клиенти. Срдечно ќе им посакаме добредојде на глобалните партнери и со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со вас.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски